0

סל ריק

LINE REPAIR

סדרת תכשירי קוסמטיקה מקצועית טיפולית ששמה פוקוס על הבעיות העיקריות שגורמות לעור להראות מבוגר יותר וחסר חיוניות. הפורמולות הייחודיות הן פרי ניסויים קליניים מדעיים מוצלחים שהניבו תוצאות מרשימות, מהירות וארוכות טווח של הצערת העור. Christina line repair

“Skin treated from within will glow on the outside”

במהלך השנים האחרונות הפך מראה עור זוהר, משאיפה אסתטית למדד טיפולי. מדובר בצורך בסיסי, המשויך לעור פנים בריא אשר מטופל כהלכה מבפנים, וסופו לזהור מבחוץ. 
זוהר אמיתי, בריא, לא אפקט רגעי. אלא עבודת עומק עקבית אשר מניעה את העור לייעול תהליכים חיוניים ולהשבת האיזון הטבעי, למראה חיוני וקורן.

"עור שטופל כהלכה מבפנים, סופו לזהור מבחוץ" - זוהי תפיסתנו המבוססת על הידע הרב שצברנו ב"כריסטינה" אחרי 40 שנות פיתוח תכשירים מקצועיים מבוססי מחקר עבור קוסמטיקאיות ולקוחות קצה ושיווקם בהצלחה רבה בלמעלה מ-60 מדינות ברחבי העולם.

LINE REPAIR מטפלת בסימפטומים וביטויים של אובדן חיוניות העור. החל בניקוי וטיהור וכלה בחידוש והגנה. העור ייראה חלק, מחודש וזוהר. 

יתרונות:
• העשרת התאים בחמצן ובאנרגיה
•  לחות אופטימלית
• עור חלק בעל גוון אחיד

מסלול מותאם אישית לטיפול ביתי

NUTRIENT - לאיזון ולשיפור חוסן העור

מענה לחוסר איזון, לעור שנראה עייף ואפרורי, לעיתים נראה אדמומי ומגורה.
הסדרה מתמקדת בחיזוק ההגנה מנזקי הסביבה ומעכבת תהליכי הזדקנות בשלב מוקדם. מבוססת על מזונות-על ומקרוביוטה, בקצ'וי, תותי יער וכורכום המשחזרים ביעילות את תפקוד מחסום העור, מחזקים אותו ומעכבים תהליכי הזדקנות.

FIX - להתחדשות ושיפור מרקם העור

לתיקון עור עמום, חסר חיוניות ואפרורי הנוטה להתקמט.
בבסיס הסדרה שני סוגים של רטינול – קלאסי ורטינואיד HPR מהדור החדש. בשילוב פפטיד הצערה EGF ממקור ימי, ויטמין C וחומצה היאלורונית, מתעוררים מחדש תפקודי העור שפחתו עם הזמן, מוגבר הייצור העצמוני של חומצה היאלרונית, קולגן ופרוטאוגליקנים וכתוצאה מכך, העור נראה בגוון אחיד יותר, חיוני ובעל זוהר טבעי

FIRM - לשיפור המיצוק

המענה לרפיון עור המבוסס על תהליכי שימור קולגן קיים, עידוד ייצור קולגן ועידוד העור להתחדשות. הפורמולות בסדרה מבוססות על רכיבים טבעיים כגון מיצוי אצות - Dermochlorella המעכבות נזקים בקולגן, תמצית תלתן אדום, המכילה רמות גבוהות במיוחד של פרוהורמונים צמחיים המעודדים את ייצור הקולגן ומינרלים המעודדים את התחדשות האנרגיה. ביחד עם רכיבים נוספים שהגוף מייצר, ביניהם חומצה היאלורונית, תכשירי הסדרה מייצרים רשת תמיכה לסיבי הקולגן והעור הופך למוצק רענן וצעיר יותר.

HYDRA - לשיפור הלחות והאלסטיות

הפתרון לאובדן גמישות העור ולהזדקנות מוקדמת. 
ע"י העלאת תכולת המים והגנה על איכות סיבי האלסטין. הרכיבים הפעילים העוצמתיים כוללים Elastin repair active, חומצה היאלורונית מקופסלת, קומפלקס luronic Acid3, ומגוון לחותנים אפקטיביים משיבים לעור המיובש נפח, גמישות וזוהר.
  

GLOW - Rediance

הדרך האולטימטיבית להשבת הזוהר! 
עור עמום וחסר חיוניות יהפוך לעור קורן עם גוון אחיד ובריא הודות למרכיבי אנטי אייג'ינג חדישים כגון: Radiance enhancer, Energy booster המשפרות את מחזוריות זרימת הדם בכלי הדם הזעירים ואת המטבוליזם בתאים בנוסף למיצוי מאצות הפלנקטון המשפרות את הנשימה התאית, ואת כמות החמצן בעור כלומר, מגביר את הזוהר, החיוניות ובהירות העור. 

LINE REPAIR - THE SCIENCE BEHIND

Radiance enhancer

מרכיב אנטי אייג'ינג חדש, משפר את מחזוריות זרימת הדם בכלי הדם הזעירים, משפר את המטבוליזם בתאים ואת כמות החמצן בעור. מבוסס על תמצית מפרי rutaecarpa Evodia המסייעת להרפות את קירות כלי הדם, דבר המסייע רבות לשיפור בזרימת הדם ומכאן לעור קורן בבהירותו ושקיפותו.

Energy booster

מספק יתרונות אמיתיים על ידי הגברת תכולת החמצן והצריכה שלו בעור בכדי לסייע להתחדשות התאים והחייאת העור. על ידי הגדלת תכולת החמצן, booster Energy מגרה את פעילות הנשימה התאית ואת חידוש התאים, משפר את חילוף החומרים ומחזק את מנגנוני ההגנה העצמית של העור.

Unicellular plankton

אצת פלנקטון חד-תאית המייצרת כמות גדולה של חמצן ומספקת אותו לעור. מועשרת בארגינין ובחומצה פרולית הפועלת כמגן לעור. ממריצה ייצור תאים באפידרמיס וסיבי חלבון בדרמיס. בעלת תכונות אנטי בקטריאליות, משפרת את זרימת הדם ומגבירה את האנרגיה במיטוכונדריה.

Botanical hydrator

דור חדש של לחותן טיבעי, בעל פעולת אוסמו-הידרציה. משמש כמקור טבעי לבטאין, שתורם להגברת תכולת האוסמוליטים בקרטינוציטים ומגרה את מוביליהם להאיץ את צריכת המים התוך תאית. עקב כך מאפשרת התאוששות הנפח.

Moisture complex

קומפלקס לחות מאוזן, יוצר מעטה חכם בעל מבנה דו-שכבתי על פני העור. מסייע לחיזוק המחסום הטבעי של העור ומספק עד 72 שעות לחות. על ידי יכולת התאמה לסביבה, מייעל גם את הלחות על ידי ויסות רמות שלה בעור, תוך מניעת אובדן המים בחשיפה לטמפרטורות שונות.

Keratolytic complex

תשלובת מרכיבים קרטוליטים של חומצה סליצילית + תמצית תותי יער + תמציות אננס. מבוססות על BHA ואנזימים בוטניים, פקטין וברומלין, הפועלים בהתאמה ומסירים בעדינות תאים מתים על ידי פירוק הקשרים הבין תאיים ומסייעים לקילוף עדין שמעודד חידוש תאים ותורם לגוון עור אחיד.