0

סל ריק

Image

בוקר כיף עם כריסטינה x דקל יוצא לדרך!!!!

ארגנו לכן מפגש יוצא דופן עם דקל, טיפולים, סקין קייר, לימודים ואי אפשר גם בלי מלא מלא אוכל :)


מתי?

יום שני, ה- 28.11.22 בשעות הבוקר.
(כן, אתן הולכות לקחת יום חופש מהעבודה!!!!!)

איפה?
מלון ריץ קרלטון, הרצליה

ומה אנחנו מתכננות לכן?

 • ארוחת בוקר מפנקת של המלון.
 • הרצאה של דקל - ״הלוואי שידעתי את זה פעם״ -כל מה שכל אחת צריכה לדעת על הסקין שלה ולא מספרים לה.
 • התנסות במוצרים דקל וריפיידים מסדרת הליין ריפר בטיפול פנים אישי לכל אחת.
 • כניסה לכל מתקני הספא של המלון.
 • ערכת מוצרי כריסטינה דקל וריפיידיים במתנה.
 • ועוד הפתעות שאי אפשר לספר, תנו לנו ליצור קצת מתח!

<div id='product-component-1667382365668'></div> <script type="text/javascript"> /*<![CDATA[*/ (function () { var scriptURL = 'https://sdks.shopifycdn.com/buy-button/latest/buy-button-storefront.min.js'; if (window.ShopifyBuy) { if (window.ShopifyBuy.UI) { ShopifyBuyInit(); } else { loadScript(); } } else { loadScript(); } function loadScript() { var script = document.createElement('script'); script.async = true; script.src = scriptURL; (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(script); script.onload = ShopifyBuyInit; } function ShopifyBuyInit() { var client = ShopifyBuy.buildClient({ domain: 'hebrew-christina-cosmeceuticals.myshopify.com', storefrontAccessToken: 'c3d64d1ed22b6287679410c13d4c9610', }); ShopifyBuy.UI.onReady(client).then(function (ui) { ui.createComponent('product', { id: '7938098561250', node: document.getElementById('product-component-1667382365668'), moneyFormat: '%7B%7Bamount%7D%7D%20%E2%82%AA', options: { "product": { "styles": { "product": { "@media (min-width: 601px)": { "max-width": "100%", "margin-left": "0", "margin-bottom": "50px" }, "text-align": "left" }, "title": { "font-size": "26px" }, "price": { "font-size": "18px" }, "compareAt": { "font-size": "15.299999999999999px" }, "unitPrice": { "font-size": "15.299999999999999px" } }, "buttonDestination": "checkout", "layout": "horizontal", "contents": { "img": false, "imgWithCarousel": true, "description": true }, "width": "100%", "text": { "button": "Buy now" } }, "productSet": { "styles": { "products": { "@media (min-width: 601px)": { "margin-left": "-20px" } } } }, "modalProduct": { "contents": { "img": false, "imgWithCarousel": true, "button": false, "buttonWithQuantity": true }, "styles": { "product": { "@media (min-width: 601px)": { "max-width": "100%", "margin-left": "0px", "margin-bottom": "0px" } }, "title": { "font-family": "Helvetica Neue, sans-serif", "font-weight": "bold", "font-size": "26px", "color": "#4c4c4c" }, "price": { "font-family": "Helvetica Neue, sans-serif", "font-weight": "normal", "font-size": "18px", "color": "#4c4c4c" }, "compareAt": { "font-family": "Helvetica Neue, sans-serif", "font-weight": "normal", "font-size": "15.299999999999999px", "color": "#4c4c4c" }, "unitPrice": { "font-family": "Helvetica Neue, sans-serif", "font-weight": "normal", "font-size": "15.299999999999999px", "color": "#4c4c4c" } }, "text": { "button": "Add to cart" } }, "option": {}, "cart": { "text": { "total": "Subtotal", "button": "Checkout" } }, "toggle": {} }, }); }); } })(); /*]]>*/ </script>

בוקר כיף עם כריסטינה x דקל יוצא לדרך!!!!

ג'ל יום טיפולי מסדרת קומודקס
ג'ל יום טיפולי מסדרת קומודקס

ג'ל יום טיפולי מסדרת קומודקס

194.00 ₪

מתי?

יום שני, ה- 28.11.22 בשעות הבוקר.
(כן, אתן הולכות לקחת יום חופש מהעבודה!!!!!)

איפה?
מלון ריץ קרלטון, הרצליה

ומה אנחנו מתכננות לכן?

 • - ארוחת בוקר מפנקת של המלון.
 • - הרצאה של דקל - ״הלוואי שידעתי את זה פעם״ -כל מה שכל אחת צריכה לדעת על הסקין שלה ולא מספרים לה.
 • - התנסות במוצרים דקל וריפיידים מסדרת הליין ריפר בטיפול פנים אישי לכל אחת.
 • - כניסה לכל מתקני הספא של המלון.
 • - ערכת מוצרי כריסטינה דקל וריפיידיים במתנה.
 • - ועוד הפתעות שאי אפשר לספר, תנו לנו ליצור קצת מתח!

Only
2022-11-28T8:00:00+0000
image method

מוצרי הערכה

מי פנים לריענון ולהשלמת הניקוי
מי פנים מועשרים בחומצה לקטית ותערובת של מרכיבי לחות בוטניים פעילים. תוכננו להשלמת פעולת הניקוי.
קרם לילה 10% חומצה לקטית
קרם לילה פעיל. משקם את גמישות העור, מבוסס על חומצה לקטית המסייעת לשיפור יכולת התיקון העורית ותפקודו. מועשר במרכיבי לחות חדשניים המסייעים לחידוש העור, שיפור הגוון, הגברת האלסטיות והזוהר שלו במהלך הלילה.
מסיכה למיצוק והחלקת הקמטים
מסיכת סחלב ומגנוליה, משפרת משמעותית את גמישות העור, מרגיעה אדמומיות, מעלה את רמות הלחות הטבעית בעור.

ג'ל יום טיפולי מסדרת קומודקס
ג'ל יום טיפולי מסדרת קומודקס

ג'ל יום טיפולי מסדרת קומודקס

194.00 ₪
בוקר כיף עם כריסטינה x דקל יוצא לדרך!!!!
ישנם רכיבים ספציפיים שניתן לאמץ בשגרת הטיפוח שלך לשיפור כל אלו.

שגרת הלילה הממוקדת של ערכת ה- GLOW תוכל לסייע בכך. הערכה מורכבת מ-3 שלבים קצרים. הרכיבים שמוכלים בתוך תכשירי הערכה נועדו כדי להעלות את ריכוז החמצן והלחות בתאי העור, לקלף את שכבות תאי העור המתים שמסתירים את הברק הטבעי שלך ולהשיב את החיוניות הטבעית של העור.
image method

״ערכת ה- GLOW לא סתם קרויה ככה, התפקיד שלה הוא להאיץ את קצב חידוש תאי האפידרמיס על גבי הסקין המהמם שלך, להסיר ממנו תאים מתים, לספק לו לחות שתחזק את מחסום העור שלך, 

לגרום לו פשוט להראות חיוני יותר וליטרלי - גלואי!״

 - דקל

מוצרי הערכה

חלב ניקוי מיסלרי
מסיר ביעילות את כל עקבות האיפור והזיהומים. בזכות מולקולות מגנט כל הליכלוך ושאריות האיפור ימוגנטו מחוץ לעומק הנקבוביות ובזכות רכיבים טבעים מרגיעים ומלחלחים – העור יישאר נקי וגם גמיש.
קרם לילה קטיפתי
קרם קטיפתי עשיר בתמציות זרעי פשתן וסלרי, מחדש את המרקם הכללי, משפר גמישות ומגביר את תכולת הלחות בעור. מכיל מרכיבים פעילים המספקים אנרגיה מעלים את רמות ה ומעניקים לעור גוון אחיד ומראה צעיר יותר.
סרום חומצות פעיל ללילה
חומצות אלפא הידרוקסיות ומרכיבים פעילים בוטניים רבי-עוצמה פועלים בסינרגיה להמרצת ייצור קולגן ולשיפור מרקם העור וגוון אחיד יותר שלו.

ממריץ את התחדשות התאים ומשפר את רמות האנרגיה בתאים להגברת זוהר הנעורים וחיוניות.

LINE REPAIR - המדע מאחורי

Radiance enhancer

מרכיב אנטי אייג'ינג חדש, משפר את מחזוריות זרימת הדם בכלי הדם הזעירים, משפר את המטבוליזם בתאים ואת כמות החמצן בעור. מבוסס על תמצית מפרי rutaecarpa Evodia המסייעת להרפות את קירות כלי הדם, דבר המסייע רבות לשיפור בזרימת הדם ומכאן לעור קורן בבהירותו ושקיפותו.

Energy booster

מספק יתרונות אמיתיים על ידי הגברת תכולת החמצן והצריכה שלו בעור בכדי לסייע להתחדשות התאים והחייאת העור. על ידי הגדלת תכולת החמצן, booster Energy מגרה את פעילות הנשימה התאית ואת חידוש התאים, משפר את חילוף החומרים ומחזק את מנגנוני ההגנה העצמית של העור.

Unicellular plankton

אצת פלנקטון חד-תאית המייצרת כמות גדולה של חמצן ומספקת אותו לעור. מועשרת בארגינין ובחומצה פרולית הפועלת כמגן לעור. ממריצה ייצור תאים באפידרמיס וסיבי חלבון בדרמיס. בעלת תכונות אנטי בקטריאליות, משפרת את זרימת הדם ומגבירה את האנרגיה במיטוכונדריה.

Botanical hydrator

דור חדש של לחותן טיבעי, בעל פעולת אוסמו-הידרציה. משמש כמקור טבעי לבטאין, שתורם להגברת תכולת האוסמוליטים בקרטינוציטים ומגרה את מוביליהם להאיץ את צריכת המים התוך תאית. עקב כך מאפשרת התאוששות הנפח.

Moisture complex

קומפלקס לחות מאוזן, יוצר מעטה חכם בעל מבנה דו-שכבתי על פני העור. מסייע לחיזוק המחסום הטבעי של העור ומספק עד 72 שעות לחות. על ידי יכולת התאמה לסביבה, מייעל גם את הלחות על ידי ויסות רמות שלה בעור, תוך מניעת אובדן המים בחשיפה לטמפרטורות שונות.

Keratolytic complex

תשלובת מרכיבים קרטוליטים של חומצה סליצילית + תמצית תותי יער + תמציות אננס. מבוססות על BHA ואנזימים בוטניים, פקטין וברומלין, הפועלים בהתאמה ומסירים בעדינות תאים מתים על ידי פירוק הקשרים הבין תאיים ומסייעים לקילוף עדין שמעודד חידוש תאים ותורם לגוון עור אחיד.